Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

11.09.2018 / 15:03

Аварійна служба "Житомиргазу" здійснила більше 9 тисяч виїздів

Від початку року аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ «Житомиргаз» виконала понад 9 тисяч заявок від споживачів природного газу Житомира та Житомирської області. У 2017 році служба "104" прийняла та відреагувала на 18 тисяч звернень.
Дії команди чіткі та виважені Дії команди чіткі та виважені ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Найчастіші виклики від населення відбуваються через запах газу у помешканнях. Влітку – через самовільне втручання в роботу газових приладів, їх «некоректний» ремонт, що може спричинити аварійну ситуацію. З початком опалювального періоду, коли вмикаються газові побутові опалювальні прилади, заявки  про запах газу у приміщенні на телефонний номер «104» збільшуються через схожі причини. 

Найбільше викликів на номер «104» надходить від жителів обласного центру та Житомирського району. В середньому, бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Житомиргаз» опрацьовує 17 викликів  за добу, незважаючи на нестачу кадрів у службі. На даний момент штат аварійно-диспетчерської служби потребує ще 20% кваліфікованих працівників. 

«За півроку фактичні операційні витрати на підприємстві склали 310  млн, а надходженя від тарифу тільки 213,6  млн грн. Через це коштів, закладених на забезпечення усіх бригад необхідними матеріалами, виплатою заробітної плати, в діючому тарифі, критично не вистачає», - розповідає  технічний директор ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник.

Лише витрати на паливо-мастильні матеріали для потреб аварійно-диспетчерської служби на рік складають близько 1,2 млн грн. Це 14 від загальної річної суми витрат на ПММ по підприємству. Аварійно-диспетчерську службу необхідно також вчасно забезпечувати спеціальним обладнанням, усіма необхідними матеріалами та спецодягом.

Довідка. В цілому по ПАТ «Житомиргаз» організовано цілодобове чергування 22-х аварійно-диспетчерських служб. Всі аварійні служби укомплектовані аварійно-ремонтними машинами (28 одиниць) та матеріально – технічними засобами для швидкого реагування та ліквідації аварійних ситуацій.