Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

27.06.2019 / 15:49

Бригада АТ "Житомиргаз" представила Житомирщину на всеукраїнських змаганнях

25 та 26 червня у м. Біла Церква відбувся перший етап фінальної частини всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів "Наша майстерність — ваша безпека!". У професійному вишколі взяли участь 7 команд із різних регіонів України.
За рік  фахівці комплексно-приладового обстеження газопроводів  обходять тисячі  кілометрів  газопроводів За рік фахівці комплексно-приладового обстеження газопроводів обходять тисячі кілометрів газопроводів ФОТО: АТ "Житомиргаз"

На  змагання  всеукраїнського рівня з'їхалися  бригади комплексно-приладового  обстеження газопроводів (КПО) з  газорозподільних підприємств України. За першість на цьому етапі змагалися команди із «Чернігівгазу», «Вінницягазу»,  «Миколаївгазу»,  «Житомиргазу»,  «Чернігівгазу»,  «Хмельницькгазу»,  «Черкасигазу».

«Погода пошкоджує газопровід, ізоляційне покриття на ньому – це все природні процеси. В приорітеті – безпека громадян, а ми слідкуємо за тим, аби газові мережі нашої області були в належному стані,» - розповідає учасник змагань дефектоскопіст АТ «Житомиргаз» Сергій Рожанчук.

За умовами змагань  конкурсна комісія  перевіряла  теоретичні знання фахівців,  слідкувала за  послідовністю дій обстеження газопроводу в шурфі,  комплексного приладового обстеження підземного та надземного газопроводу.  На кожне із завдань команди мали обмежену кількість часу, тому фахівці повинні були працювати злагоджено і оперативно приймати рішення.

За рік  фахівці комплексно-приладового обстеження газопроводів  обходять тисячі  кілометрів  газопроводів.  Тільки минулого року спеціалістами було попереджено понад півторитисячі аварійних ситуацій на газопроводі. Такі змагання вже стали гарною традицією-розповідають організатори. І наголошують: переможених тут не буде. Адже найцінніше -- це знання, як гарант безпеки усіх споживачів природного газу.