Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

06.06.2018 / 15:30

Бригада ПАТ "Житомиргаз" увійшла в трійку кращих фахівців діагностики газопроводів України

П'ятого червня у м. Рівне відбувся фінал Всеукраїнських змагань фахівців діагностики газопроводів "Наша майстерність — ваша безпека!". Участь у фінальному конкурсі взяли команди із "Івано-Франківськгазу", "Дніпропетровськгазу" та "Житомиргазу". Бригада ПАТ «Житомиргаз» виборола почесну «бронзу» і захистила звання однієї з кращих бригад діагностики газопроводів України.
Команди-переможці Всеукраїнських змагань "Наша майстерність - Ваша безпека!" Команди-переможці Всеукраїнських змагань "Наша майстерність - Ваша безпека!" ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Або вдосконалити професійну майстерність, поділитися безцінним досвідом та отримати порцію мотивації на якісну подальшу роботу команди-фіналісти із трьох регіонів України (Дніпропетровська, Житомирська та Івано-Франківська область)  зустрілися на  фінальному  етапі  змагань у Рівному. На них очікувала низка конкурсних випробувань, зокрема виконання робіт з комплексного приладового обстеження мереж – надземних і підземних, та технічне обстеження газопроводу в шурфі.

Проходження кожного етапу оцінювала конкурсна комісія. Для всіх учасників було забезпечено рівні умови, у т.ч. виконання однакових ситуацій і завдань в практичній частині конкурсу. До уваги брали не тільки оперативність роботи, а й правильність і послідовність дій команди, вміння вправлятися з приладами та теоретичні знання.

Всеукраїнські змагання "Наша майстерність — ваша безпека!"  проходили у три етапи.  Першими змагалися бригади усіх відділень газорозподільних підприємств  між собою, на обласному рівні.   Участь у Всеукраїнських змаганнях взяли команди-переможці  обласних відборів, а право виходу  у фінал вибороли лише три команди із 21.

Цьогоріч змагання такого всеукраїнського рівня проводилися вперше. Організатори планують зробити такий конкурс гарною традицією.

 

Джерело: