Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

31.08.2018 / 15:31

Будинок у м. Коростень, в якому учасники АТО отримали квартири, не готовий до пуску газу

30 серпня відбулася повторна перевірка системи газопостачання багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Коростень вул. Грушевського 108 А, яка виявила безліч порушень. Через це сім’ї військовослужбовців у новому опалювальному сезоні можуть залишитися без тепла.
Будинок у м. Коростень, в якому учасники АТО отримали квартири,  не готовий до пуску газу Будинок у м. Коростень, в якому учасники АТО отримали квартири, не готовий до пуску газу ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Готовність мереж до пуску газу та стан виконання робіт з усунення дефектів, що були виявлені раніше, перевіряла комісія у складі представника замовника ТОВ «Київєврокредитбуд» директора  Васьковського В.Е та головного підрядника ТОВ «Олевськгазбуд»  директора  Кравченко М.А., мешканців будинку (членів ініціативної групи) Ходаківського О.В., Шомко С.Ю., а також директора технічного ПАТ «Житомиргаз» Колесника С.В. та начальника Коростенського відділення ПАТ «Житомиргаз» Дорошенко І.О. 

Під час обстеження було встановлено, що забудовником не усунені раніше надані суттєві зауваження щодо добудови підвідного газопроводу, монтажу газорегуляторного обладнання (ШРП), оформленння виконавчо-технічної документації підрядної організації. До того ж, не виконаний монтаж системи димовідведення від опалювальних приладів, згідно наявної технічної документації.  

«Будівництво системи газопостачання об’єкту здійснювалося з жовтня 2015 по квітень 2016 року. Проте в будинок і досі подано газ через низку недоліків у збудованій внутрішньобудинковій системі газопостачання даної багатоповерхівки», - коментує ситуацію директор технічний ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник та нагадує: «всі елементи діючих систем газопостачання є об’єктами підвищеної  небезпеки. Ігнорування вимог державних будівельних норм та правил безпеки можуть призвести до аварійних ситуацій при експлуатації газових приладів».

 По результатам роботи оформлено відповідний акт, який вручено усім представникам комісії. На часі ПАТ «Житомиргаз» не може розглянути питання щодо прийняття об’єкту в експлуатацію, так як  мова йде про безпеку та життя людей.