Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

22.11.2019 / 16:47

Директор технічний АТ «Житомирагаз» привітав студентів з перемогою у «WorldSkills Ukraine»

Серій Колесник, директор технічний АТ «Житомиргаз» нагородив переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».
Директор технічний АТ «Житомиргаз» Сергій Колесник нагородив переможців Директор технічний АТ «Житомиргаз» Сергій Колесник нагородив переможців ФОТО: АТ "Житомиргаз"

22 листопада у приміщенні Державного навчального закладу «Центр обслуговування м.Житомира» за підтримки Управління освіти та науки облдержадміністрації, пройшло нагородження учасників. Студенти закладів професійно-технічної освіти взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі «WorldSkills Ukraine» - наймасштабніших змаганнях з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників.

Сергій Колесник привітав студентів-слюсарів та зварювальників з перемогою та побажав бути завжди кращими у своїй справі.

АТ «Житомиргаз» завжди намагається сприяти розвитку молоді у робітничих сферах. Ми запрошуємо на роботу кращих випускників галузі, цінуємо та підтримуємо бажання кар’єрного зросту.

Джерело: