Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

12.09.2019 / 16:44

До кінця року «Житомиргаз» встановлює безкоштовні лічильники

Виконуючи інвестиційну програму АТ «Житомиргаз» продовжує встановлювати прилади індивідуального обліку побутовим споживачам. Всього у 2019 році встановлено вже встановлено понад 11 тисяч лічильників споживачам всієї області.
Встановлення лічильника – відповідальний крок кожної родини до енергозбереження і економії блакитного палива Встановлення лічильника – відповідальний крок кожної родини до енергозбереження і економії блакитного палива ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Станом на сьогодні понад 300 тисяч побутових споживачів вже мають облік споживання природного газу.

На сьогодні в зоні ліцензійної діяльності АТ «Житомиргаз»  лічильники відсутні лише у 6 тисяч споживачів природного газу, які  сплачують за спожиті кубометри газу відповідно до норм. Встановлення індивідуальних лічильників для кожного з них – є одним з пріоритетних напрямів роботи компанії.

"Індивідуальний облік дозволить відслідковувати споживання природного газу родиною самостійно та, при бажанні, економити споживання енергоносія. До того ж, лічильник у квартирі убезпечить від змін у законодавстві щодо норм споживання, які за останні чотири роки Кабмін переглядав чотири рази», - розповідає директор з капітального будівництва Олександр Степанець.

Для споживачів із встановленими загальнобудинковими приладами обліку газу кошти на індивідуальні лічильники не виділяються. Мешканці таких будинків, можуть встановити індивідуальні прилади обліку за власний рахунок, за кошти відповідних бюджетів, або з інших джерел, не заборонених законодавством.

«Житомиргаз» встановлюватиме безкоштовні лічильники до кінця року. Під поняттям «безкоштовно» слід розуміти сам прилад та роботу по встановленню, яку виконують слюсарі,» - додає директор з капітального будівництва Олександр Степанець.

Якщо у Вашому помешканні ще не встановлено газового лічильника слід терміново звернутися із письмовою заявою до Центрів обслуговування клієнтів у Житомирі, Малині, Коростені, Новограді-Волинському або віднести заяву у відділення чи дільницю АТ «Житомиргаз» у Вашому населеному пункті. Варто зазначити, що лічильники будуть встановлені у домоволодіннях де встановлені лише плита, або плита та газовий водонагрівач.