Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

16.03.2018 / 09:01

До уваги власників приватних будинків: негода може спричинити обмерзання оголовків димоходів

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в області очікуються складні погодні умови: 17 березня сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см). Пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця. Передбачається зниження нічної температури до 10-16°. Такі погодні умови можуть призвести до обмерзання та закупорці  оголовків димоходів.
Після двох годин перебування в приміщенні, де у повітрі міститься лише 0,1% СО, людина непритомніє Після двох годин перебування в приміщенні, де у повітрі міститься лише 0,1% СО, людина непритомніє ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

  У випадку обмерзання оголовків димоходів чадний газ буде накопичуватися у помешканні, що може призвести  до отруєння чадним газом. Доведено, що навіть концентрація у 0,1% чадного газу у повітрі може призвести до фатальних випадків!
Не нехтуйте елементарними правилами безпеки:

  • перевіряйте наявність тяги перед початком експлуатації газових приладів;
  • вмикаючи газ – збільшить доступ повітря до помешкання;
  • двічі на рік проводьте діагностику димових та вентиляційних каналів з залученням спеціальних підрядних служб (газівники не проводять прочистку та діагностику димових та вентиляційних каналів).

Подбайте про себе  та своїх рідних! 

Джерело: