Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

03.07.2019 / 16:41

Газівники знову вийшли на мирний страйк

Вчора, 2 липня близько тисячі працівників газорозподільних компаній з різних областей України на чолі з Профспілками прибули під будівлю НКРЕКП на Всеукраїнський страйк. Вони вимагали встановити зарплати в газорозподілі на рівні середньої по промисловості в Україні та прийняти економічно обґрунтований тариф для операторів ГРМ.
Газівники знову вийшли на мирний страйк ФОТО: АТ "Волиньгаз"

Причиною Всеукраїнського страйку стала чергова, не виконана, обіцянка голови НКРЕКП про перегляд тарифу на розподіл газу. Адже, напередодні, під час зустрічі з Профспілками газовиків вона пообіцяла, що процедура перегляду тарифу буде розпочата до кінця червня. Проте питання Регулятором так і не було внесене до порядку денного.

Така політика Регулятора призвела до того, що із 2015 року зарплата працівників газорозподільних компаній залишається замороженою. Вона вдвічі нижча, аніж в інших секторах енергетики. Наприклад, середня зарплата працівників газорозподільних компаній досягає приблизно 6 тис. грн., в той час як середня по промисловості України вже досягла більше 10 тис. грн.  Через це близько тисячі працівників газорозподільних компаній із різних регіонів  прибули до НКРЕКП на Всеукраїнський страйк аби відстояти своє право на гідну зарплату. 

Джерело: