Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

10.09.2020 / 15:05

Інформація про тимчасове припинення газопостачання у Житомирському районі

Увага! Інформація про тимчасове припинення газопостачання у с. Кам’янка, с. Новоселиця, с. Сонячне Дачний масив, Соколовський Дачний масив, с. Вишпіль (Черняхівський район)!

АТ «Житомиргаз» продовжує підготовку до наступного опалювального сезону, тому з 14 вересня буде припинено газопостачання у с. Кам’янка, с. Вишпіль (Черняхівський район), с. Новоселиця, с. Сонячне Дачний масив, Соколовський масив.

Подачу газу буде відновлено після виконання усіх будівельно-монтажних робіт і проведення заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду. Плануються заходи по реконструкції підвідного газопроводу, заміна засувок у с. Кам’янка. Роботи будуть проводитися протягом тижня.

Нагадуємо: виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами. Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при їх використанні.

Також зауважимо, що відновлення газопостачання буде проводитись тільки в присутності власника житлового будинку та доступу до газових приладів.

Просимо з розумінням поставитися до незручностей. Надійна робота систем газопостачання – запорука безпечного та безаварійного газопостачання в опалювальний період.

Дякуємо за розуміння!