Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

03.06.2020 / 16:07

Як і коли потрібно передавати показники газового лічильника

АТ «Житомиргаз» нагадує, що для коректних нарахувань за спожитий газ необхідно передавати показання газових лічильників з 1 по 5 число кожного місяця.
Передавайте показання лічильника, сплачуйте онлайн та звіряйте історію попередніх проплат через мобільний додаток Передавайте показання лічильника, сплачуйте онлайн та звіряйте історію попередніх проплат через мобільний додаток ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Щоб економити час і гроші, користуйтесь найшвидшими та найзручнішими онлайн сервісами компанії. Завдяки їм можна не тільки передавати показники, а й завантажувати рахунки за газ та його доставку, сплатити їх, переглядати баланс по вашому особовому рахунку. Обирайте свій найзручніший спосіб:

  • Мобільний додаток 104Mobile та 104 Mobile Light;
  • Viber-бот 7104ua;
  • Особистий кабінет на сайті 104.ua

У Вас досі немає особистого кабінету? Скористайтесь експрес-реєстрацією за номером (067) 33-38-104. Зателефонуйте зі свого смартфону до контант-центру та повідомте працівнику номер свого особового рахунку. Оператор здійснить реєстрацію всього за декілька хвилин, а Вам прийде смс із логіном та паролем, а також посилання на перехід в особовий кабінет.

У випадку неотримання показань газового лічильника у встановлений срок, газорозподільні компанії змушені здійснювати нарахування розрахунковим методом. Звідси — розбіжності у нарахуваннях, необхідність звірки даних, контрольного зняття показань лічильника тощо.

Передавайте показники дистанційно, бережіть свій особистий час і здоров’я.