Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

17.11.2014 / 08:00

Як сплатити за послуги з газопостачання за 10 хвилин

Користувачі корпоративного сайту компанії «Житомиргаз» відтепер можуть дистанційно оплатити послугу газопостачання, не виходячи з дому.
Заплатити за газ можна через офіційний веб-сайт компанії, перейшовши до платіжного сервісу iPay.ua Заплатити за газ можна через офіційний веб-сайт компанії, перейшовши до платіжного сервісу iPay.ua ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Такий спосіб розрахунку дозволить споживачам зберегти свій час. Адже сама процедура он-лайн платежу займає не більше 10 хвилин.

Поповнити рахунок може кожен споживач, маючи платіжну картку. Необхідно використовувати кредитну або зарплатну картку, на якій є логотип платіжної системи Visa або MasterCard.

Процедура оплати проста і складається з кількох кроків. Споживачеві потрібно обрати свій район, ввести номер особового рахунку, суму до оплати, а також дані платіжної карти. Кошти будуть миттєво зараховані на особовий рахунок споживача. Перейти до сервісу оплати послуг з газопостачання можна через офіційний сайт ПАТ «Житомиргаз» у розділі «Заплатити за газ».

Дистанційна форма оплати за газ впроваджена для того, аби спростити та зробити якомога зручнішою для клієнтів процедуру оплати послуг з газопостачання. Наступним кроком стане впровадження на сайті особистого кабінету споживача з функціями перевірки рахунку, внесення показань, можливістю он-лайн консультацій та, звісно, оплати за газ.

Джерело: