Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

27.04.2018 / 09:36

У Бердичеві визначили кращу бригаду групи КПО серед усіх відділень ПАТ «Житомиргаз»

25 та 26 квітня бригади групи комплексного приладового обстеження газопроводів (КПО) ПАТ "Житомиргаз" змагались у конкурсі професійної майстерності. Такі змагання проводяться вперше серед районних відділень підприємства.

У професійному вишколі  взяли участь 8 команд районних відділень ПАТ "Житомиргаз" із Бердичева, Чуднова, Попільні,  Овруча, Коростеня, Малина, Новоград-Волинського та Житомира. За умовами змагань усі  команди виконували три види завдань. Серед них -  виконання бригадою КПО робіт з комплексного приладового обстеження підземного газопроводу та  технічного обстеження газопроводу  в шурфі. Проходження кожного із цих етапів оцінювалося конкурсною комісією. До уваги брали не лише оперативність роботи, але правильність їхніх дій, окремо оцінювали теоретичні знання фахівців.

За результатами змагань кращу майстерність показала бердичівська бригада. «Срібло» здобула команда з Житомира, а третє місце виборола бригада з Коростеня. Вже 15 травня команда-переможець візьме участь у другому етапі змагань і представить наш регіон на всеукраїнському рівні.