Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

10.10.2019 / 11:13

У селі Гулянка тимчасово припинено газопостачання

Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомило про пошкодження газопроводу низького тиску у селі Гулянка через ДПТ. Без газопостачання залишилось 157 абонентів.
Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомило про пошкодження газопроводу низького тиску у селі Гулянка через ДПТ. Без газопостачання залишилось Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомило про пошкодження газопроводу низького тиску у селі Гулянка через ДПТ. Без газопостачання залишилось ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

При прибутті на місце аварії співробітники АТ «Житомиргаз» виявили, що водій залишив автомобіль не включивши ручні гальма і транспортний засіб почав рухатись. Внаслідок були пошкоджені газопровід низького тиску, опори та кріплення газопроводу. На місце події викликали поліцію.

Аварійна служба працює над ліквідацією пошкоджень. Після закінчення робіт буде проводитися контрольне опресування. Просимо не перешкоджати  нашим працівникам у доступі до газових приладів, аби безпечно та в повній мірі було відновлено газопостачання.

Джерело: