Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

29.10.2019 / 15:14

Всі теплопостачальні компанії Житомирщини підключені до газорозподілу та можуть вчасно розпочати опалювальний сезон

Система газопостачання області повністю готова до опалювального сезону 2019-2020. Вчасно проведений комплекс робіт фахівцями АТ «Житомиргаз» надає можливість в повній мірі забезпечити підключення до газорозподілу усіх теплопостачальних компаній області.
Всі теплопостачальні компанії Житомирщини підключені до газорозподілу та можуть вчасно розпочати опалювальний сезон Всі теплопостачальні компанії Житомирщини підключені до газорозподілу та можуть вчасно розпочати опалювальний сезон ФОТО: АТ "Житомиргаз"

На підготовку газотранспортної системи області до опалювального сезону цьогоріч було витрачено 21,353 млн грн коштів підприємства. Були проведені поточні та капітальні ремонти елементів системи газопостачання, зокрема надважливого газорегулюючого обладнання: газорегуляторних пунктів (ГРП), шафових газорегуляторних пунктів (ШРП). Проведені поточні роботи з електро-хімічного захисту системи газопостачання. 

«Колектив АТ «Житомиргаз» доклав усіх зусиль, щоб усі теплопостачальні компанії області були вчасно приєднані до газорозподілу і в частині технічної готовності, і в  частині замовлених об’ємів газу. Обсяг робіт по підготовці до опалювального сезону дуже значний, кошти були витрачені із бюджету підприємства. Хоча товариство вже декілька років поспіль працює, попри збитковіть», - розповідає директор технічний Сергій Колесник.

Опалення на Житомирщині можуть увімкнути як тільки середня температура повітря буде нижче 8 градусів протягом трьох діб. Тепер вчасний початок опалювального сезону залежить від керівників ТКЕ та органів місцевої влади.