Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

До уваги клієнтів

09.09.2019 / 13:45

"Житомиргаз" радить зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua

Всі питання - онлайн. Оцініть переваги "Особистого кабінету" вже зараз!
"Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому "Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством не виходячи з дому ФОТО: 104.ua

Вже майже 5 років кожен клієнт АТ "Житомиргаз" має можливість контролювати свій особовий рахунок онлайн. За допомогою "Особистого кабінету" клієнти компанії можуть передати показання лічильника, перевірити стан свого особового рахунку та сплатити за спожитий газ онлайн. Зараз онлайн-сервісом користуються понад 95 тисяч домогосподарств, що складає понад 25% від числа клієнтів компанії.

"Якщо раніше більшість споживачів газу реєструється на сайті саме для передачі показань лічильника, то зараз користувачі дуже економлять свій час та все частіше сплачують за газ онлайн" – говорить начальник управління клієнтського сервісу  АТ "Житомиргаз" Сергій Пікуль.

Завдяки «Особистому кабінету», онлайн, можна:

  • скачати рахунок онлайн,
  • сплатити за газ,
  • передати показники лічильника ,
  • задати запитання до Контакт-центру,
  • вчасно бути поінформованим про зміни в Законодавстві, нові сервіси від компанії чи акції.

А у період з 23 серпня по 25 вересня - придбати газ у рамках акції "Твоя енергонезалежність без обмежень" (тепер газ за літньою ціною можуть придбати й споживачі, що мають неоплачені кубометри газу!)


Щоб зареєструватися в "Особистому кабінеті" потрібні: 
➡ номер особистого рахунку,
➡ сума останнього платежу за газ (якщо забули, скільки сплачували - з'ясуйте в Контакт-центрі за номером (0412) 558-004 або (067) 33 38 104) або номер газового лічильника (є на корпусі приладу),
➡ електронна поштова скриня (e-mail).