Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

21.05.2019 / 14:48

АТ "Житомиргаз" взяло участь у четвертому Ярмарку вакансій

АТ "Житомиргаз" запрошує на роботу прямо на вулиці Михайлівській.

Четвертий рік поспіль у серці міста, на пішохідній вулиці міста - Михайлівській, проходить "Ярмарок вакансій". У цьогорічному ярмарку понад шістдесят компаній пропонували житомирянам працевлаштуватися, в тому числі і АТ "Житомиргаз". 

«Запрошуємо на роботу електрогазозварювальників, слюсарів, контролерів, машиністів екскаваторів. У нас є вакансії по всій області, не тільки в місті Житомирі. Сьогодні прийшовши сюди споживач, а в майбутньому наш працівник може отримати інформацію за вакансіями по обласному центру. Інформація оновлюється на офіційному сайті та на сторінці у facebook. Усіх бажаючих запрошуємо на роботу. У нас повний соціальний пакет. Додатково оплачувана відпустка, лікарняні— все це у нас є» — повідомила фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою АТ «Житомиргаз» Катерина Чумак.


АТ "Житомиргаз" - один із лідерів серед енергетичних компаній області. З 1955 року колектив "Житомиргазу" працює для того, щоб тисячі родин, організацій та підприємств регіону щодня отримували природний газ. Прагнення досягти результату, бажання працювати в команді, вміння брати на себе відповідальність - ось, що цінує "Житомиргаз" у своїх співробітниках. Ключ до кар'єрного зростання від рядового фахівця до керівника - в руках самого працівника. "Житомиргаз" заохочує і підтримує ініціативних, відданих справі, креативних співробітників. Готовність  і здатність персоналу плідно працювати, розвиватися, вчитися новому - запорука довгострокового успіху "Житомиргазу", тому компанія приділяє серйозну увагу підвищенню професійного рівня колективу, насамперед інженерно-технічних працівників.