Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

19.08.2017 / 15:19

Аварійна служба ПАТ «Житомиргаз» показала професійну майстерність на всеукраїнських змаганнях

Впродовж 15-17 серпня на базі учбово-тренувального полігону ПАТ «Київоблгаз» відбувся перший етап півфіналу Всеукраїнських змагань аварійних служб «Наша майстерність – Ваша безпека». Участь у ньому прийняли бригади із шести регіональних газорозподільних компаній, серед яких були фахівці ПАТ «Житомиргаз».
Житомирська бригада АДС на Перших всекраїнських змаганнях професійної майстерності Житомирська бригада АДС на Перших всекраїнських змаганнях професійної майстерності ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Свою майстерність фахівці служби «104» із Житомира демонстрували у другий конкурсний день. На полігоні у Києві вони зійшлися із колегами з хмельницької аварійної служби. За умовами змагань дві команди виконували шість видів завдань. Серед них -  пошуку та ліквідація витоку газу, гасіння пожежі в газовому колодязі, одягання протигазу та ін. Проходження кожного із цих етапів оцінювалося конкурсною комісією. До уваги брали не лише оперативність роботи, але правильність їхніх дій, окремо оцінювали теоретичні знання фахівців. За результатами змагань кращу  майстерність у цей день показала житомирська аварійна бригада на чолі із старшим майстром Леонідом Марценюком.   

«Вперше за останні роки фахівці аварійних газових служб можуть показати свою фаховість на всеукраїнському рівні. Це дуже позитивний досвід, який дає змогу підвищити рівень професіоналізму аварійної служби, обмінятися досвідом із колегами з інших регіонів, отримати нові знання та мотивацію на подальший професійний розвиток», - говорить голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Загалом у півфіналі Всеукраїнських змагань зійшлися 20-ть кращих бригади аварійних газових служб з різних регіонів України. Свої вміння ліквідовувати та локалізовувати витоки аварійні ситуації вони відпрацьовують на спеціально облаштованих полігонах у Центральному, Західному та Східному регіонах.  За результатами міжрегіональних змагань комісія визначить трьох фіналістів які будуть змагатися за звання кращої аварійної бригади. 

 «Від майстерності, професіоналізму аварійно-диспетчерських служб залежить життя і здоров’я наших споживачів. Тому, завдання фахівці передусім дбати за безпеку – вміти оперативно ліквідовувати та локалізовувати різного роду аварії на газорозподільній мережі. Адже саме завдяки їхній оперативній реакції вдається попередити та уникнути багатьох нещасних випадків», - наголошує технічний директор ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник.

 Так, від початку року служба «104» ПАТ «Житомиргаз» понад 3 тис. разів виїжджала на аварійні виклики споживачів для усунення витоків газу. Лише за добу диспетчерам надходить приблизно півсотні звернень.У арсеналі бригади - високочутливі  сучасні прилади діагностики. Газошукачі, течешукачі вартість яких від 8-ми до 700 тисяч гривень. Ці прилади здатні зорієнтувати фахівця аварійної служби на можливий витік газу, значно скорочуючи час ліквідації поломки, що, у свій час зменшує відсоток аварії на мережі.