Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

14.06.2019 / 16:16

Бригада з Попільні стала кращою у конкурсі із комплексно-приладового обстеження газопроводів

Газівники традиційно покращують фаховий рівень і тренуючись, і змагаючись. Шість бригад АТ «Житомиргаз» зустрілися на тренувальному полігоні у Попільні, аби, конкуруючи, і позмагатися, і отримати порцію мотивації ставати ще кращими.
Фахівець бригади комплексно-приладового обстеження газопроводів Фахівець бригади комплексно-приладового обстеження газопроводів ФОТО: АТ "Житомиргаз"

У змаганнях взяли участь бригади комплексно-приладового  обстеження газопроводів (КПО) із Новоград-Волинського, Бердичева, Попільні, Овруча, Коростеня та Житомира. Конкурс тривав два дні і складався із чотирьох випробувань: іспит на теоретичні знання, пошук витоку газу на наземному газопроводі, підземному газопроводі, робота в шурфі.

Конкурсні умови були максимально наближені до щоденних завдань фахівців: озброєні сучасною технікою вони в стислих часових рамках виконували задання, працюючи у команді. У «арсеналі» прилади, що призначені для виявлення витоків на газопроводах, такі як газоіндикатор «ВАРІОТЕК-8» та течешукач-сигналізатор «ВАРТА 5-03М», який своїм звуковим сигналом сповіщає фахівця: тут є витік природного газу

Конкурсна комісія ретельно перевіряла  теоретичні знання фахівців,  слідкувала за  послідовністю дій обстеження газопроводу в шурфі,  комплексного приладового обстеження підземного та надземного газопроводу. 

За результатами змагань кращу майстерність показала бригада Попільнянського відділення АТ «Житомиргаз», срібло отримала команда з Новоград-Волинського, «бронзу»  – фахівці із Житомирського відділення. Далі бригада КПО АТ «Житомиргаз» буде представляти Житомирщину на всеукраїнських змаганнях.