Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

29.12.2017 / 14:22

Центр обслуговування клієнтів у Коростені відзначив перший рік від відкриття

Центр обслуговування клієнтів «Житомиргазу» у Коростені працює з 21 грудня 2016 по вул. Героїв Чорнобиля, 3. Споживачі природного газу Коростеня та Коростенського району мають змогу отримувати весь спектр послуг газової компанії у сучасному центрі.

За перший рік роботи менеджери Центру обслуговування клієнтів (ЦОК)  у Коростені надали 63189 консультацій споживачам природного газу міста та району.     Фахівці центру надають повний перелік послуг компанії, від простих – як-то інформація по особовому рахунку та надання споживачеві необхідних довідок, до таких складних як оформлення документів для підключення газового обладнання, реконструкції та ремонту.

Електронні табло інформують клієнтів в залі про наявність вільних менеджерів та вказують  на номери їх робочих місць. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі. Про те, як користуватися новою системою підказує адміністратор, який постійно перебуває в залі та надає консультації.

 «Впровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного  зв’язку між фахівцями «Житомиргазу» та споживачами газу – це крок назустріч один до одного. Ми маємо можливість почути кожного клієнта і проконсультувати по всіх питаннях, що стосуються розподілу та постачання газу, в одному місці», – говорить Сергій Пікуль, начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Житомиргаз».

Перша річниця від відкриття співпала із святкуванням Дня клієнта. Цього дня до центру завітало 382 клієнта, зокрема, й маленькі споживачі. 21 грудня усі дітки, що прийшли до центру отримали солодощі та повітряні кульки, а близько 20-ти дітей прослухали лекцію на тему безпечного та заощадливого користування газом у побуті, взяли участь у вікторині, а також відчули себе у ролі газовиків.

Центр обслуговування клієнтів у Коростені розташований максимально зручно для містян. Вулиця Героїв Чорнобиля, 3 – це центр міста: поряд знаходяться центральна площа, автовокзал, навпроти розташований супермаркет. Обслуговування клієнтів здійснюється щодня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 год. Якщо ж споживачу необхідна термінова консультація у вихідні дні, він може зателефонувати до контакт-центру за номерами (0412) 55-80-04,  (067) 33-38-104 чи письмово задати запитання через «Особистий кабінет».

Джерело: