Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

07.06.2018 / 16:24

Центр обслуговування клієнтів у Новограді-Волинському відзначив перший рік від відкриття

Центр обслуговування клієнтів «Житомиргазу» у Новограді-Волинскому працює з 7 червня 2017 року по вул. Соборності, 48. Споживачі природного газу Новоград-Волинського та району мають змогу отримувати весь спектр послуг газової компанії у сучасному центрі.
Центр обслуговування клієнтів у Новограді-Волинському відзначив перший рік від відкриття Центр обслуговування клієнтів у Новограді-Волинському відзначив перший рік від відкриття ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

За перший рік роботи менеджери Центру обслуговування клієнтів (ЦОК)  у м. Новоград-Волинський надали 50 тисяч консультацій споживачам природного газу міста та району.     Фахівці центру надають повний перелік послуг компанії, від простих – як-то інформація по особовому рахунку та надання споживачеві необхідних довідок, до таких складних як оформлення документів для підключення газового обладнання, реконструкції та ремонту.

Електронні табло інформують клієнтів в залі про наявність вільних менеджерів та вказують  на номери їх робочих місць. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі. Про те, як користуватися новою системою підказує адміністратор, який постійно перебуває в залі та надає консультації.

 «Впровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного  зв’язку між фахівцями «Житомиргазу» та споживачами газу – це крок назустріч один до одного. Ми маємо можливість почути кожного клієнта і проконсультувати по всіх питаннях, що стосуються розподілу та постачання газу, в одному місці», – говорить Сергій Пікуль, начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Житомиргаз».

Перша річниця від відкриття стала маленьким святом як для працівників центру, так і для його клієнтів: на споживачів чекав святковий торт та подарунки. Цього дня до центру завітало близко сотні клієнтів, зокрема, й маленькі споживачі.

Центр обслуговування клієнтів у м. Новоград-Волинський розташований максимально зручно для містян. Вулиця Соборності, 48 – це центр міста: поряд знаходяться центральна площа, автовокзал, ринок. Обслуговування клієнтів здійснюється щодня, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 год. Якщо ж споживачу необхідна термінова консультація у вихідні дні, він може зателефонувати до контакт-центру за номерами (0412) 55-80-04,  (067) 33-38-104 чи письмово задати запитання через «Особистий кабінет».

Джерело: