Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

30.01.2017 / 16:44

Фахівці «Житомиргазу» після ДТП відновлюють газопостачання у Іршанську

Дорожньо-транспортна пригода, що призвела до пошкодження наземного газопроводу, сталася 30 січня у смт Іршанськ, на вулиці Корольова. Для безпеки мешканців селища призупинено постачання газу. Інформацію про відновлення газопостачання можна отримати за телефонним номером 104.
У Житомирській області цілодобово чергують 22 аварійно-диспетчерські служби У Житомирській області цілодобово чергують 22 аварійно-диспетчерські служби ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Газопровід низького тиску було розірвано після зіткнення з ним автівки. Наразі без газу залишилися 430 помешкань, зокрема жителі шести багатоповерхівок та 49 будинків приватного сектору. Аварійно-відновлювальна бригада Іршанської дільниці вже розпочала роботи з заміни пошкодженої ділянки газопроводу.

Як повідомив головний інженер ПАТ «Житомиргаз» Олексій Міхненко, перед відновленням газопостачання працівники Іршанської дільниці ПАТ «Житомиргаз» перевірять внутрішньобудинкові газопроводи і газове обладнання у всіх помешканнях, де було відсутнє газопостачання. «Проте закликаємо всіх жителів бути обачними і перекрити в будинках крани перед газовими приладами», - додає головний інженер.

Додаткову інформацію про відновлення газопостачання споживачі жителі селища можуть отримати за номером аварійно-диспетчерської служби 104.

Джерело: