Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

15.03.2018 / 16:33

Газівники разом із рятувальниками навчають дітей правилам безпеки

Спільно із фахівцями Управління ДСНС України у Житомирській області працівники ПАТ "Житомиргаз" навчали дітей правилам безпеки у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 15 березня учні житомирської ЗОШ №28 засвоїли, як варто поводитися, знайшовши підозрілий предмет та дізналися, що таке "чадний газ" та як не стати його жертвами.

Темою для лекції цього разу рятувальники обрали поводження із підозрілими предметами на вулиці та в приміщенні. Зокрема учні засвоїли ази гасіння пожежі, відтворивши алгоритм дій прямо у  актовій залі.  Газівники ж наголосили про небезпеку отруєння чадним газом, причини його виникнення та методи запобігання нещасних випадків.

 Діти охоче долучилися до обговорень: відповідали на запитання фахівців, а також радо взяли участь у грі  у пантоміму, маючи на меті  відтворити правильність та послідовність дій при використанні побутових газових приладів. 

«Навіть на таких маленьких громадянах нашої Держави вже лежить відповідальність за безпеку: власну, братика чи сестрички. Учні, долучаючись до обговорення, розповідали свої історії із життя, до того ж вони знають, що таке природний, а що таке чадний газ. Та не всі знають про елементарні правила  експлуатації побутових газових предметів. Зокрема, маленьким  відкриттям для всіх стало те, що перш ніж увімкнути газ – потрібно трошки відкрити вікно. Виконання такого простого, але надважливого правила, збільшить приток свіжого повітря у помешкання, що зменшить ризик отруєння домашніх чадним газом» - розповідає фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою ПАТ «Житомиргаз» Катерина Чумак.

Поки діти засвоювали теорію — на вулиці чекали технічно оснащені автомобілі  аварійно-диспетчерської служби "ПАТ Житомиргаз"  та Управління ДСНС.  Охочі мали можливість ознайомитись із принципом роботи течешукачів,  газоаналізаторів  та іншого  спеціального приладдя, яким оснащений автомобіль АДС.  Рятувальники в свою чергу розповіли дітям про принцип роботи бригади управління ДСНС  та продемонстрували техніку, яку використовують фахівці при надзвичайних ситуаціях. Кульмінацією заходу умовне гасіння пожежі біля школи.

Розкажіть про правила безпеки своїм дітям! Необхідну інформацію можна знайти у розділі "Ваша безпека".

Джерело: