Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

30.05.2019 / 16:44

Лідером за кількістю онлайн голосів став проект «RGC – Engineering»

Проект, в розробці якого взяло участь АТ «Житомиргаз», став переможцем відкритого онлайн-голосування за результатами презентації проектів фахівців газових компаній, які були представлені на других Всеукраїнських батлах лідерів РГК. Вього у розробці проекту взяли участь фахівці "Вінницягазу", "Івано-Франківськгазу", "Чернівцігазу" , "Житомиргазу", це: Любченко Наталія, Мандрик Олександр, Бікташева Юлія, Китриш Тарас, Мотовілін Дмитро та Пікуль Сергій.
Переможці онлайн-голосування Всеукраїнських батли лідерів РГК Переможці онлайн-голосування Всеукраїнських батли лідерів РГК ФОТО: 104.ua

В онлайн-голосуванні взяло участь 13 проектів різних газорозподільних компаній України. Лідером за кількістю голосів став проект «RGC – Engineering», який набрав 2 157 ваших «лайків»! Проект передбачає надання клієнту комплексу послуг, які дозволяють підключитися до будь-яких інженерних мереж.

Загалом за тиждень відео з бізнес-ідеями фахівців газових компаній переглянуло приблизно 35 тисяч глядачів. Команди та їх проекти активно підтримували не лише колеги по роботі, але їхні сім’ї, друзі та близькі. Впродовж усього тижня голосування, відчувався справжній азарт і до останнього не було зрозуміло, хто все таки стане лідером за рейтингом «глядацьких симпатій», адже три лідируючі проекти відділили один від одного всього якась сотня голосів.


«Друге місце з невеличким відривом у 159 голосів посів проект "Wellbeing RGC". Проект передбачає створення центру психологічної допомоги Mental Health RGC для підтримки працівників та підвищення якості їхньої роботи. Третя сходинка дісталася проекту "Знак якості", який передбачає створення цеху для пошиття спецодягу, який отримав 1476 голосів,» - повідомляє сайт організатора батлів.  

Із повним рейтингом голосування за проекти та кількістю відданих голосів за кожен окремий проект можна ознайомитися на сайті 104.ua в публікації. 

ХТО ОТРИМАВ ПРИЗ «ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» НА II ВСЕУКРАЇНСЬКИХ БАТЛАХ ЛІДЕРІВ РГК