Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

02.07.2018 / 16:03

Маленькі житомиряни спробували себе у ролі газівників

Нещодавно у Житомирі пройшов захід "Місто професій" - міжнародний проект, що вп'яте реалізується в Україні. ПАТ "Житомиргаз" вже традиційно приєднався до пізнавального та розважального заходу для дітей.
Нещодавно у Житомирі пройшов захід "Місто професій" Нещодавно у Житомирі пройшов захід "Місто професій" ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

У "Місті професій" розташувалася "маленька філія" ПАТ "Житомиргаз", де кожна бажаюча дитина мала можливість стати справжнім газівником. Для цього був потрібен паспорт учасника заходу, в якому, наче в трудовій книжці, ставилася спеціальна відмітка "Кращий газівник". Разом з тим дитина отримувала "зарплатню" у розмірі 50 іграшкових гривень, які можна витратити лише на території "Міста професій" та солодкий подарунок від компанії. Проте, перш ніж бути зарахованим до "працівників" підприємства, маленький спеціаліст повинен був продемонструвати свої знання правил безпечного використання газу у побуті.

Після пізнавальної бесіди новоспечений спеціаліст міг застосувати теорію на практиці: за допомогою спецтехніки, такою як течешукач "Варта" шукали умовний витік газу, як спеціалісти з аварійно-диспетчерської служби "104".


Віртуальні гроші, зароблені на локаціях "Міста професій" діти обмінювали на солодощі та пам'ятні сувеніри.

Джерело: