Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

23.05.2014 / 08:00

Газифіковано будинки у селах Колодіївка та Головенка, на черзі – дві школи та медпункт

Компанія продовжує реалізовувати програму розвитку газових мереж у Житомирській області. До мережі газопостачання приєдналися села Колодіївка Червоноармійського району та Головенка Житомирського району.
Пуск газу в селі Веприн Радомишльського району Пуск газу в селі Веприн Радомишльського району ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

22 травня природний газ у своїх помешканнях отримали жителі понад 70 сімей.  Також планується газифікація ще 45 будинків, а також двох шкіл, дитячого садка та фельдшерсько-акушерського пункту.

Протягом  одного року в обох селах були прокладені розподільні газопроводи протяжністю до 7 кілометрів. Загальна вартість будівництва склала більше 450 тисяч гривень, зокрема 307 тисяч у селі Колодіївка та 144 тисячі у селі Головенка.

«Приєднання до мережі газопостачання жителів Колодіївки стало можливим завдяки підвідному газопроводу, будівництво якого ми завершили у 2013 році. Найближчим часом до користувачів природним газом у цьому селі долучаться ще 35 сімей. У березні 2014 року ми вже подали газ жителям сусіднього села – Юлянівки. Жителі задоволені, адже незважаючи на підвищення тарифів, природний газ залишається найзручнішим видом палива», – додає голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

У Житомирській області природним газом забезпечено більше 98 тисяч помешкань сільської місцевості. ПАТ «Житомиргаз»  зацікавлений у газифікації не лише великих населених пунктів області, а й поліської глибинки. Адже сьогодні природний газ – це вже не просто комфорт, а прозаїчна потреба, яка має бути задоволеною і перестати бути розкішшю.

Загалом по Житомирській області розпочато будівництво близько 50 газопроводів. Завдяки активній участі місцевих громад від початку року уже більше 200 сільських сімей області отримали комфорт і тепло у своїх домівках.