Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

13.05.2014 / 11:45

Блакитне паливо дійшло до осель села Веприн Радомишльського району

13 травня газифіковані 150 будинків села. Найближчим часом блакитний вогник у своїх оселях отримають ще близько 300 сімей села.
Пуск газу в селі Веприн Радомишльського району Пуск газу в селі Веприн Радомишльського району ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Протяжність нового підвідного газопроводу високого тиску становить 3,4 кілометри та 15,4 кілометрів розподільних газопроводів середнього тиску села Веприн. Для регулювання тиску газу на газопроводі встановлено два шафових регуляторні пункти. В перспективі до мережі газопостачання заплановано приєднати всі житлові будинки (а їх понад 500), школу, дитячий садок та фельдшерсько-акушерський пункт.

Проект підвідного газопроводу ПАТ «Житомиргаз» реалізувало відповідно до власної інвестиційної програми. Компанія направила на будівництво більше 1,5 мільйона гривень.

«Сьогодні газ в Україні і в усьому світі є найзручнішим видом палива. Незважаючи на підвищення тарифів, вартість опалення приміщень газом можна порівняти за ціною хіба що з дровами, які в сучасному світі вже не є ефективним паливом. Щодо електроенергії та дизельного палива, вони, звісно, значно дорожчі для побутового споживання», – відзначив голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Загалом рівень газифікації Радомишльського району станом на 1 травня 2014 року становить 15% відсотків. На сьогодні у Житомирській області природним газом забезпечено більше 98 тисяч помешкань сільської місцевості. Тому незважаючи на економічну ситуацію в країні ПАТ «Житомиргаз» продовжує інвестувати кошти у розбудову газопроводів та у співпраці з місцевими громадами приєднує до мережі газопостачання нові села Житомирській області. Протягом останніх двох років на будівництво нових газопроводів підприємство направило більше 10 мільйонів гривень.