Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

28.03.2014 / 08:10

ПАТ «Житомиргаз» приєднало до системи газопостачання сучасну автономну котельню

28 березня у центрі розвитку дитини № 41 міста Житомира урочисто відкрили сучасну автономну котельню.
У Житомирі до системи газопостачання приєднано сучасну автономну котельню У Житомирі до системи газопостачання приєднано сучасну автономну котельню ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

ПАТ «Житомиргаз» виконував будівельно-монтажні роботи з приєднання котельні до системи газопостачання. Зокрема, проклав зовнішній газопровід, встановив газорозподільний пункт та приєднав до системи газопостачання два котли.

У котельні встановлене сучасне італійське обладнання, яке просте й безпечне у функціонуванні. Уся система має високий рівень автоматизації та захисту від різного виду аварійних ситуацій. Тобто втручання оператора в роботу котельні в таких випадках не потрібне.

Відтепер діти взимку навчатимуться в обігрітих групах і протягом всього року митимуть руки теплою водою. Крім того, в центрі обладнаний великий басейн, який завдяки автономній котельні функціонуватиме постійно.

Об’єкт був введений в експлуатацію у березні 2014 року, незважаючи на затримку у фінансуванні. Результат спільної роботи громади міста, керівництва закладу та підрядних організацій – це, звісно, здорові діти ти задоволені батьки, адже їхні діти мають можливість навчатися у сучасному закладі з комфортними умовами.

Центр розвитку дитини санаторного типу є правонаступником дошкільного закладу, що існує з 1968 року. «Лісову казку» (таку назву має центр) нині відвідують 240 дітей.