Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

13.11.2017 / 15:56

ПАТ «Житомиргаз» змагається за першість у десятій обласній Спартакіаді серед збірних команд обласних організацій галузевих профспілок

У п’ятницю, 10 листопада, відбувся фінальний етап Х обласної Спартакіади, участь у якій взяли збірні команди обласних організацій галузевих профспілок. 7 команд змагалися за «золото» у настільному тенісі, гирьовому спорті, армреслінгу, шашках, швидких шахах. Серед команд-учасників були представники охорони здоров’я, освіти, держслужбовці, працівники газової галузі зокрема.

Запеклою боротьбою за першість завершилися ювілейні, десяті змагання серед команд обласних організацій галузевих профспілок. Вчителі, медики, газовики зустрілися у командному протистоянні у змаганнях з різних видів спорту.

«Такі змагання стали доброю традицією, які дозволяють урізноманітнити робочі будні, змотивувати на позитивні трудові звершення та розширити коло інтересів працівників різних галузей», - зазначила голова профспілкового комітету ПАТ «Житомиргаз» Олена Брюханова.

Основна мета змагань це - пропаганда здорового способу життя та популяризація  доступних видів спорту. З кожним роком такі змагання набувають більшої масовості.  Тільки у фіналі,  за час проведення усіх десяти Спартакіад,  взяло участь близько 3000 спортсменів-аматорів,  а це 172 команди.

Команда «ПАТ «Житомиргаз» достойно виступила у фіналі, виборовши «золото»та «срібло»  у гирьовому спорті (Роман Хіміч,вагова категорія – «до 70 кг», та Сергій Кузнєцов, вагова категорія «до 90 кг»). Медаль за друге місце у змаганнях з шашок отримав Юрій Лісовик.

«Сьогодні зібрались дійсно кращі  кращі з кращих кожної галузі . Хочеться  відмітити  особливо гарну підготовку учасників змагань. Наші спортсмени, які займаються масовим спортом, можуть конкурувати сьогодні також і спортсменами високого класу», - додав голова  обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик. 

«Хоч Спартакіада - це змагання, проте – це не боротьба, а співпраця, знайомства, задоволення від гри, - додає Галина,учасниця Спартакіади (настільний теніс). Я насолодилася майстерністю гри двох учасниць-конкуренток: це майстри спорту з настільного тенісу всеукраїнського рівня. То ж для себе отримала порцію мотивації відточувати і свої навички та вміння, аби наступного року бути, щонайменше, на щабель вище, на третьому місці . Сьогодні до «бронзи» мені не вистачило зовсім трошки».