Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

02.10.2018 / 10:07

Працівники ПАТ "Житомиргаз" вийшли на вимушений страйк під стіни НКРЕКП

2 жовтня працівники 35 газорозподільних компаній України вийшли під стіни адмінбудівлі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг з вимогою звернути увагу на проблему відтоку кадрів по підприємствах, що тягне за собою можливість техногенних катастроф на газових мережах по всій Україні, забезпечити нормальне функціонування газорозподільної системи, забезпечити гідні умови та оплату праці.
Працівники ПАТ "Житомиргаз" вийшли на вимушений страйк під стіни НКРЕКП Працівники ПАТ "Житомиргаз" вийшли на вимушений страйк під стіни НКРЕКП ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

ПАТ "Житомиргаз" вчергове звертає увагу на масштабність проблеми катастрофічного відтоку кадрів підприємства. Цього разу працівники змушені шукати діалогу із керівниками держави через страйк. Тариф на розподіл, що на сьогодні складає 9% від ціни на газ (63 коп) не покриває усіх витрат підприємства, в тому числі і на гідну оплату праці кваліфікованим працівникам газорозподільних компаній. В той час, кошти із тарифи на розподіл також направляють на капітальні ремонти та обслуговування мереж, на виконання інвестиційної програми підприємства, зокрема встановлення індивідуальних приладів обліку для споживачів.
На сьогодні підприємства потерпають від недокомплекту по кадрах, що тягне за собою негативні наслідки по роботі компанії вцілому: підприємству не вистачає слюсарів, обхідників, майстрів, контролерів та інших кадрових одиниць, без яких функціонування підприємства, а також безпечний та безперебійний розподіл природного газу усім категоріям споживачів просто неможливий.
У період проведення акції протесту робота ПАТ "Житомиргаз" по всій області залишається стабільною.

Довідка. Через неконкурентний рівень оплати праці кваліфіковані спеціалісти йдуть з підприємства. За дев’ять місяців поточного року плинність кадрів ПАТ «Житомиргаз» склала 12%. Звичайною є плинність кадрів на рівні до 5% на рік від загальної чисельності персоналу компанії. З січня по вересень 2018 року з підприємства звільнився 281 працівник. 

Джерело: