Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

22.05.2019 / 16:52

Професійний вишкіл аварійно-диспетчерських служб

З 20 по 27 травня у смт. Черняхів на навчальному полігоні газівники підвищують рівень професійної майстерності. У навчаннях беруть участь усі бригади області.
З 20 по 27 травня у смт. Черняхів на навчальному полігоні газівники підвищують рівень професійної майстерност З 20 по 27 травня у смт. Черняхів на навчальному полігоні газівники підвищують рівень професійної майстерност ФОТО: АТ "Житомиргаз"

«Важко в навчанні - легко в бою»: бригади аварійно-диспетчерських служб області підвищують рівень технічної підготовки. Вони на варті безпеки 24 години 7 днів на тиждень: ліквідовують аварійні ситуації пов’язані із витоками природного газу.

Бригади проходять навчання на наземному та підземному газопроводі, у газовому колодязі, шукаючи та ліквідовуючи витоки газу. Працюють із шафними регуляторними пунктами, що призначені для зниження тиску газу та застосовуються в побутовому і промисловому секторі.


Від початку року аварійно-диспетчерські бригади опрацювали 7 613 викликів. Найчастіші виклики від населення відбуваються через запах газу у помешканнях. Влітку – через самовільне втручання в роботу газових приладів, їх «некоректний» ремонт, що може спричинити аварійну ситуацію. З початком опалювального періоду, коли вмикаються газові побутові опалювальні прилади, заявки  про запах газу у приміщенні на телефонний номер «104» збільшуються через схожі причини.