Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

16.05.2018 / 15:33

Спортивна традиція: газівники Житомирщини провели 23-тю спартакіаду

Свято спортивної краси, міці та витривалості пройшло у м. Бердичеві. Двадцять третя спартакіада серед працівників ПАТ «Житомиргаз» визначила своїх переможців.

У спартакіаді взяли участь вісім збірних команд з Бердичівського, Коростенського, Малинського, Новоград-Волинського, Овруцького, Попільнянського та Чуднівського відділень, а також команда головного підприємства «Житомиргазу». 166 працівників-газовиків у чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими.

Перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени головного підприємства ПАТ «Житомиргаз», друге місце посіла команда Чуднівського управління, а «бронза» дісталася команді Коростенського управління ПАТ «Житомиргаз».

Змагання проводилися з шести видів спорту:  міні-футболу, шашок, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу та армреслінгу. Найпопулярнішим видом спорту серед працівників став міні-футбол, за ним – легка атлетика та армреслінг.

Спортсмени Новоград-Волинського відділення вибороли «золото» у змаганнях із армреслінгу. У гирьовому спорті перше місце здобули працівники Овруцького відділення, у міні-футболі – Житомирського, а у настільному тенісі – Коростенське.

Першість у змаганнях з легкої атлетики вибороли працівники Чуднівського відділення. Спортмени проявили волю до перемоги у таких випробуваннях як біг на 100 та  400 метрів, естафета та стрибки у довжину.  

Джерело: