Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

03.10.2017 / 12:19

Вантажівка пошкодила газопровід залишивши багатоповерхівку без газу

У суботу, 30 вересня о 17 годині до аварійно-диспетчерської служби «104» м. Житомира надійшло повідомлення від мешканців багатоповерхівки по вулиці Хлібній, 45 про відсутність газопостачання.

Прибувши на місце подій, бригада АДС виявила, що причиною аварії стало умовне ДТП: водій вантажівки, виїжджаючи з двору будинку, не врахував габаритів свого транспортного засобу і пошкодив розподільчий газопровід до житлових будинків по вулиці Хлібній,45, 47 та 63. Таке суттєве пошкодження спричинило витік природного газу. Газопостачання житлових будинків було припинено.  Фахівцями служби АДС, після оцінки об’ємів для відновлення газопостачання та з залученням додаткових бригад внутрішньобудинкового газового обладнання ПАТ «Житомиргаз» було оперативно, в стислі терміни, відновлено пошкоджений газопровід та проведено роботи по пуску газу у зазначені будинки.

Завдяки оперативним та професійним діям фахівців ПАТ «Житомиргаз»  вдалось запобігти масштабної аварії, а мешканці майже не відчули тимчасових незручностей.
Спільними діями двох груп швидкого реагування вже о 19-й годині того ж дня постачання газу до помешкань багатоповерхівок було відновлено

Довідково:
З початку року на  службу «104» про витоки природного газу поступило близько 5-ти тисяч викликів від населення. Фахівці аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Житомиргаз»  24 години на добу, 7 днів на тиждень приймають аварійні виклики. Вони  завжди на варті безпеки споживачів природнього газу, бо   від їх оперативного реагування залежить безпека газокористування у побуті.