Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

04.04.2017 / 17:18

Підприємствам ТКЕ припинено розподіл газу

З 1 квітня підприємствам теплоенергетики Житомирської області припинено розподіл газу
Гарантований постачальник Гарантований постачальник ФОТО: 104.ua

Підприємства ТКЕ, які є клієнтами ПАТ «Житомиргаз», взаємодіють із компанією на основі договору про розподіл природного газу. Однією із умов даного договору є відсутність заборгованості за спожите паливо перед постачальником та газорозподільною компанією, а також наявність підтверджених номінацій, тобто обсягів природного газу, які щомісяця станом на 25 число Оператор ГРМ («Житомиргаз») отримує від Оператора газотранспортної системи (ПАТ «Укртрансгаз»).

Споживання природного газу без підтверджених номінацій, відповідно до Кодексу газорозподільних мереж, забороняється і розцінюється як «несанкціонований відбір газу/крадіжка газу».

«Станом на 1 квітня 2017 року ПАТ «Житомиргаз» не отримало від ПАТ «Укртрансгаз» підтверджених обсягів споживання газу для підприємств теплоенергетики та дахових котелень області. Тому тепловики самостійно припинили споживання газу з 1 квітня», – розповіла комерційний директор ПАТ «Житомиргаз» Лариса Продоус.

Для забезпечення безперебійного проходження наступного опалювального сезону, теплопостачальним компаніям необхідно розрахуватися за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України», укласти договори з постачальником про замовлення необхідного обсягу газу для опалення та сплатити за нього.

Крім того, підприємства ТКЕ мають сплатити 51 млн грн ПАТ «Житомиргаз» за послугу з розподілу газу.

Джерело: