Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

19.05.2017 / 13:05

Житомирський художник «одягнув» газорозподільний пункт у вишиванку

У День вишиванки «Житомиргаз» запросив житомирян зробити фото у вишиванці на фоні розпису, яким місцевий художник прикрасив стіни газорозподільного пункту.

Графіті, виконане у основних кольорах поліської вишивки, підготував житомирський стріт-арт художник Віталій Талько.

«Компанія «Житомиргаз» підтримує творчі ідеї талановитих житомирян, які  змінюють простір міста, роблячи його яскравішим і цікавішим. Саме тому ми  надали деякі технічні споруди житомирському художникові в якості полотна для його малюнків», –  пояснює голова правління Валентин Ющенко.

Для створення зразка настінного малюнку на газорозподільному пункті на майдані Перемоги, 13 у Житомирі художник використовував приклади поліської вишивки, яка відрізняється простотою, варіантністю і водночас чіткою композицією.

За словами Віталія Талька, у орнаменті можна побачити традиційні геометричні мотиви та використання червоного, жовтого, зеленого і чорного кольорів, які надали роботі яскравості та емоційності.

Найбільш традиційною на Поліссі є геометрична вишивка. Її можна зустріти у зразках орнаментів різних епох на всіх континентах. Абстрактні малюнки несуть у собі глибокий символічний та магічний зміст. На поліських вишитих виробах часто зустрічаються зображення розетки з чотирма, шістьма або вісьмома кінцями – символу, який відноситься до землі та неба, вказує на нескінченність життя.

Джерело: