Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

13.05.2019 / 15:17

«Житомиргаз» спортивний: у Попільні пройшла 24 обласна спартакіада

11 травня в Попільні пройшла двадцять четверта спартакіада, у якій взяли участь понад 200 працівників ПАТ «Житомиргаз»
І спортивні, і красиві, і натхненні! І спортивні, і красиві, і натхненні! ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Свято спортивної краси, міці, витривалості та кмітливості  пройшло цьогоріч  у Попільні. У спартакіаді взяли участь вісім збірних команд з Житомирського, Бердичівського, Коростенського, Малинського, Новоград-Волинського, Овруцького, Попільнянського  відділень та Чуднівської дільниці. Близько двох сотень працівників-газовиків у чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими з міні-футболу, шашок, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу та армреслінгу.

Перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени Чуднівської дільниці ПАТ «Житомиргаз»,  друге місце посіла команда Овруцького відділення, а «бронза» дісталася команді Житомирського відділення.

Спортсмени Овруцького відділення вибороли «золото» у змаганнях  з настільного тенісу та гирьовому спорті, кращими у  міні-футболі та шашках стала житомирська команда.

Першість у змаганнях з легкої атлетики вибороли працівники Чуднівської дільниці. Спортмени проявили волю до перемоги у таких випробуваннях як біг на 100 та 400 метрів, естафета та стрибки у довжину.