Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

04.05.2017 / 12:14

«Житомиргаз» у ігровій формі навчав дітей обережному поводженню з газом у побуті

Працівники аварійної газової служби разом із фахівцями Управління ДСНС навчали більше тисячі учнів Житомирського міського колегіуму алгоритму дій у небезпечних ситуаціях.

Відкриті уроки для учнів з першого по одинадцятий класи розпочалися на шкільному дворі просто неба. Невеликими групами діти підходили до пізнавальних станцій, щоб отримати інформацію.

Фахівці ПАТ «Житомиргаз» у ігровій формі навчали учнів правилам безпечного поводження з газом та основними поняттями газової галузі. Для наймолодших організували рухливі ігри та загадки, а естафету з інструментами – для майбутніх працівників аварійно-диспетчерської служби.

Найкраще навчання – це практика та наочність, тож найбільше дітям сподобалося безпосереднє спілкування з працівниками аварійної газової служби. Вони продемонстрували школярам свою техніку та приладдя, яке використовують у роботі.

До речі, аварійно-диспетчерська бригада повинна швидко і злагоджено локалізувати та ліквідувати витік газу. Для підтримки кваліфікації працівників служби компанія щороку проводить тренування фахівців з усієї області. У форматі змагання відпрацьовуються дії диспетчера, оперативність приїзду до місця виклику, швидкість ліквідації аварії та вміння надавати невідкладну допомогу.

До проведення практичних заходів за різними напрямками і тематиками, що проходили у навчальному закладі паралельно, долучилися старшокласники. Юнаки демонстрували молодшим школярам засоби захисту органів дихання та шкіри, пояснювали правила користування ними, проводили майстер-клас із розбирання та збирання автоматичної зброї. Дівчата демонстрували вміння надавати першу долікарську допомогу потерпілому, накладати фіксуючі пов’язки.

Працівники ДСНС України в Житомирській області показали як ліквідовують пожежі з подачею води. Найбільшу кількість часу рятувальники приділили вивченню інформації про вибухонебезпечні предмети. На макетах боєприпасів, які піротехніки привезли із собою, продемонстрували як виглядають міни, гранати, артснаряди, патрони. Основну увагу школярів піротехніки акцентували на алгоритмі дій при виявленні вибухонебезпечного предмету.

Джерело: