Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Новини

30.10.2018 / 10:08

Житомирщина знову «з теплом», за виключенням однієї теплопостачальної компанії

Із 26 теплопостачальних організацій Житомирщини одне теплопостачальне підприємство не отримало від свого постачальника – НАК «Нафтогаз України» - номінацій газу в жовтні поточного року. Інформація про підтверджені обсяги досі не надійшла оператору ГРМ ПАТ «Житомиргаз».
Житомирщина знову "з теплом" за виключенням одного теплопостачального підприємства Житомирщина знову "з теплом" за виключенням одного теплопостачального підприємства ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

Через незаведені ліміти КП "Іршанське комунальне підприємство" Іршанської селищної ради не може розпочати опалювальний сезон. Тепло у помешканнях може з’явитися у разі затвердження потрібних обсягів природного газу постачальником НАК Нафтогаз України, поки ж дане підприємство залишається без тепла.

«Згідно законодавства непобутовий споживач, який є юридичною особою, укладає два договори: на розподіл - з оператором газорозподільної мережі (ГРМ), та постачання природного газу - з постачальником природного газу, в даному випадку - НАК «Нафтогаз України». Планові обсяги природного газу на кожен місяць АТ «Укртрансгаз»  доводить до  оператора ГРМ ПАТ «Житомиргаз» в установленому порядку. У свою чергу, «Житомиргаз» виконує контролюючу функцію споживання природного газу в межах підтверджених обсягів», - розповідає директор комерційний ПАТ «Житомиргаз Лариса Продоус.

 

Станом на 30 жовтня Дочірнє підприємство НАК Нафтогаз України АТ «Укртрансгаз» довів  інформацію про затверджені обсяги природного газу для 25 підприємств ТКЕ області , що буде актуальною лише по 31 жовтня. Щоб у домівках жителів області було стабільно тепло теплопостачальні організації повинні  сьогодні/завтра домовитися із НАК про вчасне та оперативне заведення необхідних обсягів блакитного палива, щоб забезпечити роботу котелень з 1 листопада поточного року.

Джерело: