Контакт-центр 041 25-58-004
 
Контакт-центр 041 25-58-004
16.06.2015 / 19:52
Колектив підприємства – це команда професіоналів
ПАТ «Житомиргаз» – це потужний колектив, у якому успішно взаємодіють представники кількох поколінь. Ми вдало поєднуємо професійність, досвід, традиції, молодість та інновації. Щодня та у цілодобовому режимі про безпеку та комфорт споживачів Житомирської області дбають понад 2 тисячі співробітників компанії.
Колектив підприємства – це команда професіоналів: від слюсаря до голови правління Колектив підприємства – це команда професіоналів: від слюсаря до голови правління

Як і для кого ми працюємо

Наше підприємство надає можливість користування природним газом більш ніж 350 тисячам родин та 200 підприємствам Житомирської області. Фундаментальна задача – безпечне та безперебійне забезпечення природним газом. А в широкому спектрі послуг є все, що задовольняє потребу клієнтів з приєднання до мереж, обслуговування обладнання тощо.

Масштаби та складність інфраструктури, кількість клієнтів та природне зростання вимог до якості обслуговування, необхідність підвищення ефективності як виклик часу – все це вимагає професійного ставлення до роботи та відповідних людських якостей від усього колективу компанії.

Турбуючись про клієнтів, компанія постійно працює і над створенням умов для реалізації та розвитку потенціалу своїх співробітників. Інвестиції у дотримання та впровадження високих стандартів виробництва, дотримання стандартів охорони праці та санітарно-гігієнічних норм, впровадження сучасних методів організації праці, оптимізація бізнес-процесів, дотримання законодавства про працю та галузевих стандартів, прозора система оплати праці, дотримання умов колективного договору – чинники, які гарантують захищеність та дають впевненість нашим працівникам у завтрашньому дні. Це те, що зацікавлює залишатись у компанії і співробітників із понад 30-річним досвідом роботи у сфері газового господарства, і долучатись до колективу талановиту молодь.

ПАТ «Житомиргаз» відкрите до інновацій, що дають підвищення ефективності роботи підприємства. При цьому, специфіка та масштаб галузі вимагає зважувати і на можливі технологічні та управлінські ризики, тому перевага надається добре опрацьованим та професійно обґрунтованим ініціативам.

Винагорода та заохочення персоналу

Соціальні гарантії, пільги та умови праці

Розвиток кар’єри

Вакансії та відбір кандидатів

Актуальні вакансії