Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Пресрелізи

26.03.2020 / 10:44

АТ «Житомиргаз» сьомий рік поспіль завершує зі збитками

24 березня 2020 року АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЖИТОМИРГАЗ» провело чергові загальні збори акціонерів. На зборах було затверджено річний звіт та фінансову звітність Товариства за 2019 рік. За підсумками минулого року чистий збиток становить більше 400 мільйонів гривень.

Попри скорочення фінансових надходжень, протягом року «Житомиргаз» інвестував в газотранспортну систему 19,9 мільйонів гривень. Компанія обладнала безкоштовними лічильниками газу 9,7 тис квартир на суму 17,4 мільйони гривен. Виконано 11,8 тис. заявок з витоків газу, видано 1,5 тис технічних умов фізичним та юридичним особам на нову газифікацію та реконструкцію системи газопостачання. Окрім цього, АТ «Житомиргаз» забезпечив належний рівень відрахувань до бюджетів і не допустив заборгованості з виплати заробітної плати.

«Минулий рік став восьмим поспіль збитковим роком для компанії «Житомиргаз». Втім, попри нелегку ситуацію в країні, «Житомиргаз» забезпечив стабільне безперебійне функціонування газорозподільної системи регіону, своєчасну оплату праці і зайнятість персоналу компанії», - повідомив голова правління АТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

В поточному році компанія планує здійснювати свою діяльність в таких основних напрямках: дотримання затвердженої НКРЕКП структури тарифу, виконання затвердженої інвестиційної програми, забезпечення дотримання дисципліни газоспоживання, виконання заходів, щодо підготовки до осінньо-зимового періоду, покращення обліку природного газу, скорочення технологічних втрат газу, забезпечення своєчасного виконання регламентних робіт на газопроводах, спорудах та приладах обліку.

На чергових загальних зборах акціонерів були присутні акціонери, що володіють 81,19% голосуючих акцій компанії. Відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів основними акціонерами АТ «Житомиргаз» є: ПрАТ «Газтек» – 50,4367% та АТ «Хмельницькгаз» – 24,3042%.

 

Джерело: