Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Пресрелізи

03.05.2020 / 12:00

Кількість онлайн платежів за доставку газу збільшилась на 22 %

АТ «Житомиргаз» звертає увагу клієнтів на необхідність при оплаті зазначати свій особовий рахунок і адресу, зберігати квитанції про оплату.

Від початку карантину спостерігається тенденція збільшення розрахунків за доставку газу онлайн. В березні – квітні їх кількість збільшилась на 22%. Проте в цей же період АТ "Житомиргаз" отримало від банків та платіжних сервісів майже 95 тисяч оплат за послуги з доставки газу, в яких не зазначені номер особового рахунку або адреса платника.

«До визначення власника оплачених коштів, платежі залишаються неідентифікованими. А на особових рахунках клієнтів накопичується заборгованість", - розповідає директор комерційний АТ «Житомиргаз» Людмила Усик.

АТ «Житомиргаз» звертає увагу клієнтів на необхідність при оплаті зазначати свій особовий рахунок і адресу, зберігати квитанції про оплату. Це дозволить швидко та коректно зарахувати кошти, сплачені за доставку газу.

Стосовно не ідентифікованих платежів, якщо клієнт компанії протягом двох тижнів після оплати у онлайн-сервісах www.104.ua не бачить зарахувань на його особовий рахунок коштів, з високою долею ймовірності, вони надійшли без необхідних реквізитів платника. У цьому разі, необхідно надати підтвердження проведеної оплати – квитанції.

Під час карантинних обмежень надіслати скан-копію квитанції можна на електронну адресу  balans@ztgas.com.ua із зазначенням особового рахунку та адреси.

АТ "Житомиргаз" вдячні клієнтам за своєчасну оплату послуги. У складні для всіх часи, це допомагає підтримувати стабільну та безперебійну роботу газових мереж в області, роботу аварійної служби.

Нагадуємо, що сплатити за доставки газу можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів 104.ua: особистого кабінету на сайті 104.ua, чат-боту "7104ua" у Viber чи Telegram, мобільного додатку 104Mobile для Android, мобільного додатку 104Mobile Light для iPhone.

Для споживачів АТ «Житомиргаз» розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично зареєструвати особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067 33-38-104 і повідомити оператору номер особового рахунку, який зазначено у квитанції кожного клієнта. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

Закликаємо споживачів, які мають можливість, сплачувати за послуги газопостачання вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків.

Джерело: