Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Пресрелізи

20.01.2020 / 15:11

Плата за розподіл газу в новому році буде здійснюватися за окремим рахунком

24 грудня 2019 року НКРЕКП було прийняте рішення вилучити з рахунків за газ плату за його доставку. Вже в січні споживачі природного газу отримають два окремих рахунки: один за газ, другий – за його розподіл. Щомісячний платіж за доставку газу буде незмінним впродовж року.
Окремий платіж за доставку Окремий платіж за доставку ФОТО: АТ "Житомиргаз"

Споживачі Житомирщини вже за січень отримають два рахунки: за газ від постачальника та за його доставку від АТ "Житомиргаз". Вартість послуг з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремою квитанцією. Раніше вартість доставки газу розміщувалась в загальному рахунку окремим рядком. Отож тепер споживачі газу зможуть краще розуміти, кому та за що вони сплачують кошти.

Для кожного клієнта вартість доставки газу розраховується індивідуально і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому газовому році. Газовий рік - це період з 1 жовтня по 30 вересня.

Щомісячний платіж за доставку газу розраховується наступним чином: індивідуальний об’єм використаного газу ділиться на 12 частин та помножується на діючий тариф на доставку газу. Чинний тариф на розподіл (доставку) для АТ "Житомиргаз" з 1 січня 2020 року складає 1,07 грн. (з ПДВ).

Наприклад, споживач використав 100 кубометрів газу на рік.

100 куб. м * 1,07 / 12 міс. = 8,92 грн.

Отже, щомісячна плата за доставку блакитного палива для такого споживача складе 8,92 грн. на місяць з ПДВ.

За доставку газу споживач може сплатити одним платежем — наперед, за кілька місяців. Таким чином, він зменшить свої витрати на комісію банку при проведенні платежів.

Комерційний директор АТ «Житомиргаз» Людмила Усик розповідає, що  для зручності наших клієнтів ми об’єднали одразу два рахунки в Особистому кабінеті. Тепер в одному сервісі на сайті 104.ua або в мобільних додатках 104 Mobile та 104 Mobile Light можна подивитися всю інформацію та розрахуватися як із «Житомиргазом», так і з постачальником газу.

Джерело: