Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Пресрелізи

19.07.2018 / 15:10

У новому опалювальному сезоні підприємцям, що не встановили засоби дистанційного обліку газу, обмеження газу не буде

Про це, на засіданні комісії Житомирської обласної ради 17 липня, повідомив директор технічний ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник. Озвучені були і нові часові рамки, які встановив держрегулятор НКРЕКП, за які споживачі природного газу (юридичні особи) повинні будуть завершити усі роботи по облаштуванню власних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних.
На сьогодні на Житомирщині нараховується близько 5 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільних мереж та постанови НКРЕКП На сьогодні на Житомирщині нараховується близько 5 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільних мереж та постанови НКРЕКП ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

У зв’язку із новою постановою НКРЕКП № 691 від 12 липня 2018 року підприємці Житомирщини, які до травня 2018 року не забезпечили облаштування на власних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних, мають час до 1 травня 2019 року завершити усі роботи. Тим часом, за умови надання гарантійного листа оператору ГРМ (ПАТ «Житомиргаз»), обмеження газопостачання цим об’єктам припинятися не буде.

 «Відповідно Кодексу ГРС (п.2, глава 3, розіл 10) «Власники комерційного обліку газу, крім побутових споживачів, зобов’язані в установленому законодавстві порядку, забезпечити організацію і облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних», - цитує документ директор технічний ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник. І додає: «Крім того, ПАТ «Житомиргаз» вже з 1 серпня 2018 року, повинен звітувати перед оператором ГТС про подобове споживання природного газу. Проте,  на сьогодні формування добового балансу ускладнене тим, що оператор ГРС не може в оперативному порядку отримати достовірну інформацію про фактичні обсяги спожитого газу за добу підприємств, які не  облаштували ВОГ засобами дистанційної передачі даних».

На сьогодні на Житомирщині нараховується близько 5 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільних мереж та постанови НКРЕКП. Це 133 промислових підприємств та 4802 об’єктів комунально-побутової сфери.

З технічними вимогами до засобів дистанційної передачі даних клієнти можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ «Житомиргаз» у розділі «Вимоги до дистанційної передачі даних». У цьому ж розділі є можливість завантажити необхідну документацію та технічні завдання для вузлів на базі побутового та промислових лічильників газу.

Нагадуємо, що всі питання щодо облаштування лічильників газу організацій та підприємств Ви можете у Центрах обслуговування клієнтів у Житомирі, Новограді-Волинському та Коростені .

Джерело: