Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

07.03.2017 / 12:01

Якби світом керували жінки – у ньому був би мир

ПАТ «Житомиргаз» з жінками пощастило – у компанії працює 717 представниць прекрасної статі.
У ПАТ «Житомиргаз» працює 717 жінок У ПАТ «Житомиргаз» працює 717 жінок ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Яка вона – жінка у робочу колективі? Яку вона виконує соціальну роль, окрім того, що виконує свої службові обов’язки? У Англії з цього приводу є вислів: «The best man for a job is a woman», що означає «Найкращий співробітник – це жінка».

У жінок є чудові якості: вони терплячі, акуратні, уважні до деталей. Чоловіки ж навпаки – переможці. Їм природою закладено досягати мети, ідучи напролом і махати шаблею. Однак, куди не вийшло чоловікові-працівникові ефектно «під'їхати на білому коні», туди дійде співробітник-жінка і досягатиме мети спокійно і без зайвого шуму.

У сучасному трудовому колективі вкрай важлива присутність представниць слабкої статі. Жінки додають емоцій у чоловіче повсякдення і натхення для роботи, навіть тільки своєю присутністю.

Психолог, коуч, засновниця проекту «Психологія життя» Олена Журавська розповідає, що жінки у колективі орієнтовані на взаємини, а чоловіки націлені на діяльність. Жінки на роботі, як і в житті, шукають сталості та визначеності, при цьому здатні постійно змінюватись, пристосовуватися до обставин. Жінки емоційніші, чутливіші за чоловіків, але у роботі вони дбайливі та старанні, що додає комфорту у мікроклімат колективу. Для жінки важлива не так сама інформація, як форма її подачі, важлива доброзичлива атмосфера в колективі, яку створює не тільки керівництво, але часто й сама жіноча частина колективу.  Завдяки присутності жінок, колектив стає «живим» та динамічним, що позитивно впливає на весь процес роботи.  Жіночий колектив «Житомиргазу» – не виняток.

Зі святом весни, дорогі жінки!

Джерело: