Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

23.12.2014 / 15:15

Компанія «Житомиргаз» відсвяткувала День Святого Миколая разом із юними художниками

19 грудня до Житомира на екскурсію завітали учасники конкурсу малюнка в Малині. Під час пізнавальної поїздки діти ознайомилися з роботою аварійної газової служби ПАТ «Житомиргаз», відвідали бронетанковий завод, де виготовляються танки для української армії. Завершилася екскурсія візитом до новорічної ялинки та переглядом мультфільму в кінотеатрі «Україна».
Юні художники наживо побачили автомобіль, який багато хто з них зобразив на своїх малюнках Юні художники наживо побачили автомобіль, який багато хто з них зобразив на своїх малюнках ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Діти на власні очі побачили, як працює аварійна служба газу ПАТ «Житомиргаз». Зокрема, вони стали свідками аварійного виклику. Мешканець одного із будинків міста зателефонував за номером 104 і повідомив, що відчув запах газу біля будинку свого глухонімого сусіда. Як диспетчер фіксує заявку, як інструктує того, хто подзвонив, і як далі діє аварійна бригада – діти стали свідками всього процесу. Також усі бажаючі мали змогу сфотографуватися у тій самій машині служби 104, яка виїздить на виклики, і побачити, чим вона обладнана.

Не менше вражень, як хлопці, так й дівчата отримали під час свого першого в житті візиту до Житомирського бронетанкового заводу. Тут вони не лише почули від екскурсовода про особливості кожного танка, які виготовляються на заводі. Діти відчули себе справжніми танкістами, тому що мали змогу побувати і нагорі, і всередині танку.

«Я не думала, що танки настільки великі і що у них всередині так мало місця. Танкістами мають бути дуже низькі й худі хлопці», – поділилася враженнями Маргарита.

Пообідавши і прогулявшись Мистецькою алеєю на вулиці Михайлівській, загадавши творчі бажання, діти завершили екскурсію у компанії веселих героїв мультфільму «Бабай».

Нагадаємо, що на екскурсію до Житомира компанія «Житомиргаз» запросила 15 авторів найкращих малюнків конкурсу «А у нас в квартирі газ». Загалом у конкурсі взяли участь більше 500 школярів міста Малина, це учні 5-8 класів. Перед конкурсом усі діти прослухали лекції фахівців компанії про правила безпеки поводження з газом у побуті. А далі вони мали тиждень для того, аби відтворити своє бачення правил на папері з допомогою фарб і олівців.

«Конкурс малюнка започаткований у 2007 році. Відтоді в ньому взяли участь учні Житомирського, Коростенського, Попільнянського, Овруцького, Чуднівського, Новоград-Волинського районів. З року в рік діти не перестають дивувати нас своєю фантазією і незвичним баченням серйозних питань безпеки використання газу. Тому дякуємо усім і бажаємо бути активними учасниками наших соціальних проектів й надалі», – зауважив голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко.

Джерело: