Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

02.05.2014 / 09:30

Конкурс дитячого малюнка в Новограді-Волинському

Щороку конкурс на кращий малюнок проводиться серед школярів одного із районів Житомирської області. Його мета – сформувати в учнів розуміння правил безпеки використання газу в побуті.
У 2013 році переможцями конкурсу стали четверо школярів з міста Новоград-Волинського У 2013 році переможцями конкурсу стали четверо школярів з міста Новоград-Волинського ФОТО: ПАТ "Житомиргаз"

16 жовтня у Новограді-Волинському відбулося урочисте нагородження переможців щорічного дитячого конкурсу малюнка «А у нас в квартирі газ». Четвірка найкращих – це Анастасія Денисенко – I місце, Катерина Ковальчук – ІІ місце, Владислав Талько і Ольга Протасюк – ІІІ місце.

Юні художники отримали в подарунок сучасні планшети та електронні книги, автори 20 найяскравіших робіт отримали заохочувальні подарунки – набори для малювання і навчання. Переможців цьогоріч вітали творчі колективи та учні загальноосвітньої школи № 7 міста Новограда-Волинського.

 «Сьогодні без природного газу, який є одним із найважливіших благ цивілізації, не можливо уявити життя сучасної людини. Тому ми переконані, що необхідно змалку вчити молодих громадян тому, як правильно і безпечно користуватися газом в побуті. З цією метою ПАТ «Житомиргаз» є організатором конкурсів дитячих малюнків, до участі в яких ми прагнемо залучити якомога більше талановитих дітей», – зауважив під час вручення подарунків перший заступник голови правління ПАТ «Житомиргаз» Сергій Колесник.

Конкурс дитячого малюнка «А у нас в квартирі газ» започаткований у 2007 році. З того часу в конкурсі взяли участь учні Житомирського, Коростенського, Попільнянського,  Овруцького, Чуднівського районів.

«Впевнений, що готуючи малюнки на виставку, діти відкрили для себе щось нове, дізналися щось цікаве. Щороку учні шкіл демонструють власне бачення важливості природного газу в житті сучасної людини, втілюючи свою творчість на папері з допомогою фарб і олівців», – додав начальник Новогорад-Волинського управління експлуатації газового господарства Ігор Лучицький.

18 жовтня для юних учасників конкурсу ПАТ «Житомиргаз» влаштував захоплюючу екскурсію. Під час пізнавальної частини екскурсії  діти відвідали Житомирський бронетанковий завод та Музей космонавтики імені С.П. Корольова. Завершилася екскурсія приємними розвагами на атракціонах розважального центру «Острів розваг» та обідом у «McDonalds».

«Море вражень і чудовий настрій я отримав від поїздки. Особливо сподобалась екскурсія на танковий завод! Ми побачили, як збирають танки і навіть побували всередині одного з них. Весело було кататися на мотоциклах, машинках і на роледромі!» – поділився враженнями юний учасник Гліб Буковський.