Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

21.03.2015 / 15:20

ПАТ «Житомиргаз» відремонтував вантажний автомобіль для військових в АТО

Компанія відремонтувала військовий автомобіль ГАЗ-66 для 95-ї аеромобільної бригади, який буде направлений у зону проведення антитерористичної операції

Працівники служби автотранспорту ПАТ «Житомиргаз» повністю оновили автомобіль власними силами, обладнавши його новими запчастинами на суму майже 30 тисяч грн. Зокрема замінили ходову частину, двигун, встановили електричне обладання.

ГАЗ-66 – вантажний автомобіль підвищеної прохідності, призначений для руху в складних дорожніх умовах і по бездоріжжю. Він може використовуватися як для перевезення техніки, так і для транспортування військових.

До підтримки Збройним Силам ПАТ «Житомирагз» залучився ще минулого року. Компанія підготувала та направила військовим у зону АТО чотири вантажні автомобілі марки ЗІЛ, ГАЗ, УАЗ та причеп.

Також у рамках благодійної допомоги для Збройних Сил України, які перебувають в зоні АТО, компанія передала вісім сталевих печей («буржуйок»), виготовлених працівниками Чуднівського управління експлуатації газового господарства.

Джерело: