Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

18.04.2017 / 14:36

У День цивільного захисту газовики нагадали школярам правила безпеки

Школярі Житомира разом із аварійною газовою службою та управлінням ДСНС тренувалися діяти в надзвичайних ситуаціях.

У День цивільного захисту майже 200 школярів ЗОШ № 36 м. Житомира разом із аварійною газовою службою ПАТ «Житомиргаз» та управлінням з питань надзвичайних ситуацій (ДСНСУ) в Житомирській області тренувалися діяти в надзвичайних ситуаціях та надавати першу медичну допомогу потерпілим.

Працівники аварійної газової служби «Житомиргазу» показали, як застосовують техніку, щоб виявити витік газу та запобігти вибуху.

«За статистикою звернень, найчастіше проблеми у споживачів виникають через порушення елементарних правил безпеки при використанні газових приладів, втручання сторонніх осіб у роботу системи газопостачання або несправність димових та вентиляційних каналів», – говорить старший майстер аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Житомиргаз» Олександр Матусевич.

Щоб перевірити знання учнів, газовики влаштували вікторину «Прості кроки до безпеки» та творчий конкурс. За правильні відповіді та вдалі малюнки учасники отримали тематичні сувеніри – блокноти, магніти, наклейки.

Надзвичайники показали, як гасити пожежу, а найкмітливіші могли дізнатися, як обладнані автівки. Старшокласники показали, що із засобів індивідуального захисту і як швидко потрібно одягати у випадку хімічної атаки.

Крім того, разом із медиками із товариства Червоного Хреста учні практикувалися у наданні медичної допомоги та закріплювали знання з правил поведінки в умовах небезпечних ситуацій.

Нагадаємо, відчувши запах газу, необхідно перекрити газові крани, відкрити вікна і вийти з приміщення, потім викликати аварійну службу газу за номером 104. У такій ситуації небезпечно вмикати і вимикати освітлення, користуватися електроприладами, і, звісно, користуватися вогнем або палити.

Джерело: