Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004

Соціальні проекти

22.12.2014 / 15:10

В День Святого Миколая ПАТ «Житомиргаз» порадував подарунками позбавлених волі дітей

Солодощі та фрукти, одяг, а ще комп’ютер і канцтовари для навчального класу – такими були цьогоріч подарунки від компанії «Житомиргаз» в День Святого Миколая неповнолітнім, які перебувають у слідчому ізоляторі при Житомирській УВП-8.
Компанія «Житомиргаз» привітала позбавлених волі дітей солодощами та фруктами. Також подарували одяг, комп’ютер і канцтовари для навчального класу Компанія «Житомиргаз» привітала позбавлених волі дітей солодощами та фруктами. Також подарували одяг, комп’ютер і канцтовари для навчального класу ФОТО: ПАТ «Житомиргаз»

Зараз у колонії перебувають сім неповнолітніх, серед них і молода дівчина. Умови, в яких вони живуть, звісно не можна назвати домашніми. Проте працівники закладу докладають максимум зусиль, щоб поліпшити і умови проживання, і дати можливість їм змінитися. Тому дбають про те, щоби ув’язнені  читали книжки, навчалися і займалися спортом.

Місяцем раніше до допомоги ув’язненим долучилися і працівники компанії «Житомиргаз».  Вони провели акцію «Подаруй книгу – зміни життя», зібравши для дітей більше 100 книг різних жанрів. Всі книги передали до навчального класу. Тепер там є своя, хоч і невелика, бібліотека.

Завдяки спільній допомозі спонсорів уже завершили обладнання спортивної зали. ПАТ «Житомиргаз» допоміг із будівельними матеріалами і спортивним інвентарем. Тепер у залі можна грати в баскетбол і волейбол, й займатися гімнастикою. Завершальним етапом стане шведська стінка, яку також привезли в подарунок.

«Зазвичай в це особливе свято ми згадуємо знедолених і обділених увагою дітей, які теж чекають на чудо. У цьому році вирішили порадувати подарунками на Миколая тих дітей, до яких дуже рідко приходять гості. Вже тривалий час ми опікуємося цими молодими людьми, які оступилися в житті й порушили закон. Сподіваємося, що наша увага і допомога стануть для них одним із променів надії на нормальне життя на волі», – пояснив голова правління Валентин Ющенко.

Джерело: