Контакт-центр (0412) 558-004
 
Контакт-центр (0412) 558-004
05.05.2014 / 08:06
Як приєднатися до газових мереж
З 1 січня 2013 року в Україні введена нова модель взаємовідносин між газорозподільними підприємствами та замовниками при виконанні приєднання об’єктів замовників до газових мереж.

Приєднатися до газових мереж можна за однією зі схем:

 • стандартне приєднання
 • нестандартне приєднання

Послуга «Стандартне приєднання» введена відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій» і повністю регламентується і контролюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕКП).

Як отримати послугу стандартного приєднання

Послугою «Стандартне приєднання» може скористатися споживач, якщо потужність його об’єкта газоспоживання не перевищує 16 куб. метрів газу на годину і відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання не перевищує 10 метрів у міській та 25 метрів у сільській місцевостях.

Для отримання послуги зі «Стандартного приєднання» Вам необхідно:

 1. звернутися управління клієнтського сервісу ПАТ «Житомиргаз» за адресою, яку можна знайти в розділі Контакти наших служб;
 2. написати відповідну заяву на місці в  управлінні клієнтського сервісу (завантажити нижче);
 3. заповнити опитувальний лист на місці в  управлінні клієнтського сервісу (завантажити нижче);
 4. надати документи (копії), що підтверджують право власності чи право користування замовника на землю чи об’єкт газоспоживання:
 • копії документів, що підтверджують право власності або користування об'єктом;
 • копію документу, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою з графічним планом (витяг з державного реєстру або державний акт на землю);
 • копію технічного паспорту (будівельний проект або ескізний план);
 • копія документів: ідентифікаційний код, паспорт;
 • дозвіл від власника газопроводу(кооперативу, сільської ради або фізичної особи);
  • копії паспортів на газоспоживаюче обладнання , яке проектується  ( 1 сторінка паспорту , де вказано виробника , модель  та сторінка з технічними характеристиками обладнання).

Якщо об’єкт газоспоживання підпадає під умови для надання послуги зі «Стандартного приєднання», ПАТ «Житомиргаз» протягом 15 днів підписує з замовником Договір на приєднання до газових мереж.

Вартість послуги встановлюється НКРЕКП для конкретної області чи міста. Вартість послуги для Житомирської області Ви можете знайти у розділі Вартість наших послуг.

Законодавчо встановлено, що газорозподільне підприємство має здійснити весь комплекс робіт по приєднанню до газових мереж за схемою «Стандартне приєднання» протягом 90 днів.

Для пуску газу на об’єкт після надання послуги «Стандартного приєднання», Вам необхідно:

 • провести комплекс робіт по газифікації власної території та приміщень, як це зробити, можна дізнатись в розділі Прокласти мережі;
 • отримати акт розмежування балансової належності газопроводів;
 • укласти договір на постачання природного газу з гарантованим постачальником.

Після проведення всіх робіт і укладання відповідного договору, ПАТ «Житомиргаз» здійснює пуск газу на об’єкт.

Як отримати послугу нестандартного приєднання

Підключення до газових мереж

Довідка